top of page

RESIDENČNÍ PROJEKTY

Mezi služby společnosti 4 Construction Czech v oblasti rezidenčních projektů patří:

 

Výběr svítidel

 

  • spolupracujeme s celou řadou českých i zahraničních výrobců svítidel včetně systémů řízení osvětlení.  

 

Výpočty osvětlení z hlediska norem

 

 

  • cenová optimalizace svítidel

  • dodávka svítidel

  • měření osvětlení

 

 

REFERENCE V OBLASTI REZIDENČNÍCH PROJEKTŮ:

školy

Residence Kajetánka

2013

Kajetánka je unikátní luxusní rezidenční projekt zasazený do rozsáhlých zahrad původního barokního zámku z 16. století. Nachází se pouhé dva kilometry od Pražského hradu v osobité čtvrti Břevnov, v části Prahy 6.

Barrandov Sky

2016- 2017

Rezidenční projekt Sky Barrandov, vyrostl na svažitém pozemku na pražském Barrandově. Byl realizován ve dvou etapách, kdy v první z nich bylo vybudováno celkem 59 bytových jednotek.

Dokončení první etapy projektu proběhlo v závěru roku 2016. Druhá etapa, v níž bylo realizováno 49 bytů, jeden penthouse a také Sky House, začala na pozemku nad ulicí K Barrandovu vyrůstat počátkem léta roku 2016 a zkolaudována byla v závěru roku 2017.

Jilská II

2017

Rezidence na nároží ulic Jilská a Skořepka představuje v podání paláce Jilská II propojení dvou významných elementů. Vedle moderního zázemí, splňující poslední trendy pro komfortní bydlení, čerpá Jilská II inspiraci ze své bohaté historie. Ta je zde stále přítomna a v jemných náznacích dodává projektu nezaměnitelné kouzlo minulých dob. Jedním z charakteristických rysů projektu je jeho důraz na precizní ztvárnění jednotlivých, zdánlivě nepodstatných detailů, které ve svém výsledku vytvářejí unikátní a neopakovatelný celek.

1/1

Please reload

bottom of page